BAŞKANIN MEKTUBU

Başkan - Yahya USTA

Sevgili Meslektaşlarım;

14 Mart 2014 tarihinde yapılan olağan genel kurulda yeni yönetim ile birlikte mücadele bayrağımızı daha yukarı taşımak için görev almış bulunmaktayız. Dernekler sivil toplum kuruluşlarının ilk basamağıdır. Birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı amaçlarlar, üyeler arası iletişim kurarlar. Projeler üretir, hayata geçirme çabası gösterirler. Kayak ve Snowboard Öğretmenleri Derneği olarak her fırsat ve zeminde mesleğimizin yüceliğini ve saygınlığını devam ettirmek için büyük çaba göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Kayak ve Snowboard öğreticilerinin gelirlerindeki dengeyi sağlamak için gereken çalışmalar tarafımızdan titizlikle yapılacaktır. Özellikle Uludağ Kayak Merkezi’nde daha yararlı bir eğitim ortamı yaratılması için çaba gösterilecektir.

Kayak ve Snowboard Öğretmenleri Derneği olarak kayak kiralama merkezlerine daha fazla eğilim gösterilerek bulunduğumuz sektörde memnuniyeti üst düzeye çıkarmak için çeşitli çalışmalar yapılacaktır. İçinde direkt bulunacağımız çeşitli faaliyetlerle, organizasyonlarla ve sosyal sorumluluk projeleri ile adımızdan olumlu yönde sıkça bahsettirmeyi önemli amaçlarımızdan sayıyoruz. Üyesi bulunduğumuz ISIA ve INTERSKI ile ilişkilerimiz ve diyaloğumuzu geliştireceğiz.

Varlığımı borçlu olduğum bu camiaya, gücümü de bu camiadan alarak, elimden gelen gayreti göstererek camiamızın hizmetinde olacağım ve sizleri hiçbir zaman mahcup etmeyeceğim.

Şahsım ve yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımın adına sizlere en içten duygularımla sevgi ve saygılarımı sunarım.

Yahya USTA – Kayak ve Snowboard Öğretmenleri Derneği Başkanı